One of the top American football teams

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

Coach

Charles Davidson

Results

The Last Match

Squad

The First Team

Table

Premier League

PosÉquipePWDLFAGDPts
1RU Auderghem22134559302943
2RAS Saintoise14101330141631
3RRC Waterloo1593346291730
4RUS Ophain1392240192129
5RCS Brainois B147252820823
6R. La Hulpe SC136252221120

Sign Up Now

Become a member of our online community and get tickets to upcoming matches or sports events faster!