About

National League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

Table

Premier League

PosÉquipePWDLFAGDPts
1RU Auderghem1363441231821
2SC Jodoigne6420169714
3R. La Hulpe SC6411116513
4RC Villers la Ville64022091112
5RUS Ophain6321127511
6RRC Waterloo63211615111
News

The Latest News

Gallery

The Best Players

Next Match

Napoli vs Bluebirds

Next Match

Napoli vs Bluebirds

Sign Up Now

Become a member of our online community and get tickets to upcoming matches or sports events faster!